Flota, Cennik

Wakacjez Żeglugąw Kefalonii

Witamy w ŻeglarstwoKefalonia. Oferujemy łodzie żaglowe / jachty na wyspie Kefalonia, bez załogi lub z kapitanem. Nasza baza znajduje się w porcie Sami w Kefalonii. Wynajmij łódź / jacht w Kefalonii. Zarezerwuj tydzień, dwa tygodnie lub jakikolwiek rejs.

Podążaj zgodnie z naszymi sugerowanymi trasami lub przygotuj własny rejs

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania wszelkich informacji lub wyślij nam prośbę o czarter

a my szybko wrócimy do ciebie, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą opcję.

Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby zaoferować Państwu wyjątkowe doświadczenia żeglarskie w Kefalonii.

Wynajmij łódź żaglową w Kefalonii. Wyczarteruj  z nami jacht żaglowy / łódź w Kefalonii i żyj swoim marzeniem.

Cieszymy się na powitanie Ciebie na pokładzie!

Prośba o Czarter

Twoje Imię i Nazwisko (wymagane)

Twój telefon (wymagane)

Twój adres e-mail (wymagane)

Adres

Kraj (wymagane)

Yacht Type (required)

Port wejścia na pokład (wymagany)

Port opuszczenia pokładu (wymagane)

Data rozpoczęcia:

Data zakończenia:

Liczba osób w Twojej grupie (wymagane)

Liczba kabin

Typ Czarteru (wymagane)

Czy interesuje Cię udział w flotylli Kefalonia
 Tak Nie

Inne komentarze lub pytania

Czarter z kapitanem

Pływaj w Kefalonii z kapitanem. Zrelaksuj się i ciesz się rejsem. Pływaj i odkrywaj całe piękno przyrody.

Czarter bez załogi

Wymagany jest certyfikat kapitana. Bądź odpowiedzialny za siebie. Odpowiednia opcja dla doświadczonych żeglarzy.

Żeglowanie i Pobyt

Żeglowanie i Pobyt w Kefalonii to świetna opcja, jeśli chcesz wydłużyć wakacje i zobaczyć więcej Kefalonii

Bilety i Transfery

Możemy dostarczyć Państwu bilety lotnicze do/z Kefalonii, jak również zorganizować transfer. Dowiedz się więcej tutaj

Flotylla Kefalonia

Wakacje FlotyllaKefalonia są idealne dla nowych kapitanów, rodzin i grupy przyjaciół

Żeglowanie dla osób niepełnosprawnych

Osoby poruszające się na wózku inwalidzkim, mogą korzystać z żeglarstwa w Kefalonii, korzystając ze specjalnie moderowanej łodzi

 

Dlaczego Wakacje z Żeglugą? Dlaczego w Kefalonii?

Wakacje z Żeglugą oferują Państwu absolutną swobodę, elastyczność, komfort i różnorodność

1 Łatwe, bez stresowe Żeglarstwo

Spokojne wody i wieczorne wiatry sprawiają, że żeglarstwo w Kefalonii i pośród Wysp Jońskich idealnie nadają się dla rodzin i mniej doświadczonych żeglarzy

2 Elastyczność, Prywatność i Wolność

Poczuj się zrelaksowany i przygotuj swój własny plan podróżyoraz zaplanuj trasę. Odkryj we własnym tempie Wyspy Kefalonii i inne wyspy Morza Jońskiego oraz ich bezpieczne zatoczki.

3 Zakwaterowanie

Twój pływający hotel ze wszystkimi udogodnieniami i niesamowity widok na morze każdego dnia i nocy

4 Plaże i miejsca do odwiedzenia

Pływanie i nurkowanie codziennie w innej zatoce i na innej wyspie, jeśli tylko tego zapragniesz. Unikaj zatłoczonych i hałaśliwych plaż i wybierz sobie odizolowaną zatoczkę, tylko dla siebie.

O nas

Spiros Karlis and Bouchra El Horma. Agency SEVEN Sailing and Tourism. Szanowni Państwo, z przyjemnością witamy Państwa na naszej stronie internetowej kefaloniasailing.com. Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie turystyki oferującej wysokiej jakości usługi turystyczne w Kefalonii. Dzięki naszej stronie dostarczamy wysokiej jakości i wartościowych żaglówek na wyspie Kefalonia i nie tylko. Oferujemy różne jachty żaglowe, które uważamy, że mogą zaspokoić wszystkie potrzeby, każdego klienta. Oferujemy również doświadczonych kapitanów i załogę, którzy zapewnią Ci najwyższy poziom obsługi. Mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo okazję, aby Wam służyć oraz że zaufacie nam podczas żeglarskich wakacji w Kefalonii. Wynajmij żaglówkę w Kefalonii i przeżyj niezapomniane chwile i wakacje. Wynajem łodzi żaglowych w Kefalonii.

 

Czarter bez załogi w Kefalonii

Żaglówka Bez Załogi – Czarter Jachtu w Kefalonii

Żaglówka bez załogi – czarter jachtu jest najbardziej popularnym wyborem dla rodzin lub grup przyjaciół, którzy mają doświadczenie i posiadają kwalifikacje z certyfikatem żeglarskim.

Czarter jachtu żaglowego bez załogi polega na wynajęciu łodzi bez pomocy kapitana lub innej załogi. Ludzie, którzy wynajmują łódź, są odpowiedzialni za jacht i powinni być odpowiednio wykwalifikowani oraz doświadczeni w obsłudze jachtu w wybranym rozmiarze i typie, w celu zapewnienia najlepszej możliwej podróży!

Możesz zaufać jakości i bezpieczeństwu naszych jachtów. Mamy całodobowy telefon komórkowy, więc jeśli potrzebujesz pomocy, natychmiast możemy tam być.

doświadczenia gwarantuje, że możemy pomóc zaplanować i cieszyć się wakacjami. Pomagamy zaplanować trasę wyczarterowanego jachtu w Kefalonii i dzielimy się z wami swoimi ulubionymi miejscami.

Jakie kwalifikacje muszę posiadać na pokładzie łodzi?

Z przyjemnością doradzimy Ci na temat kwalifikacji i doświadczenia. W razie potrzeby możemy zapewnić szkolenia i praktykę, a jeśli jesteś nowicjuszem, możemy zapewnić asystę kapitana na jeden lub dwa dni.

Czarter Łodzi bez Załogi w Kefalonii

Gdzie Płyniemy?

Kefalonia i Morze Jońskie zapierają dech w piersiach wielką ilością wysp do zwiedzenia, co daje mnóstwo możliwości przystanków w zatokach i małych portach. Wyspy wokół Kefalonii, do których można płynąć, to Itaka, Leukada, Meganisi, Kastos, Kalamos i wiele innych. Południowaczęść Morza Jońskiego jest łatwya do żeglowania, ponieważ jest chroniona. Większe jachty i osoby na dłuższych wakacjach mogą podróżować dalej, odkrywając zatoczki, porty i miejsca zakotwiczeń na północnym wybrzeżu Morza Jońskiego.

Jakie są korzyści z wyboru statków czarterowych bez załogi?

Uważamy, że mamy najlepiej utrzymane i wyposażone jachty żaglowe. Po Twoim przyjeździe do naszej bazy dokonamy krótkiego przekazania! Masz pełną kontrolę nad trasą czarteru jachtów bez załogi na Wyspach Jońskich. Ze względu na nasze ogromne doświadczenie w tworzeniu czarterów jachtów bez załogi na południu Morza Jońskiego, z przyjemnością udzielamy rad na temat miejsc do odwiedzenia. Proponujemy trasy i dzielimy się z wami swoimi ulubionymi miejscami!

Jaki jacht jest dla mnie odpowiedni?

Nasze większe jachty mogą wypłynąć na cały obszar Morza Jońskiego, ponieważ mogą pokonywać większe odległości, podczas gdy mniejsze jachty są idealne do użytku w południowej części Morza Jońskiego. Wszystkie nasze jachty są w pełni wyposażone.

Wynajem łodzi żaglowych w Kefalonii

Wypróbuj wakacji żeglarskich w Kefalonii. Wynajmijz namijacht w Kefalonii. Warto żyć tym doświadczeniem! Skontaktuj się z nami w celu uzyskania wszelkich informacji lub wyślij nam prośbę o czarter, a my wrócimy do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe, aby znaleźć najlepszą opcję dla Ciebie. Niedroga Żaglówka i czartery jachtów w Kefalonii. Łodzie bez załogi lub z kapitanem.

Czarter z Kapitanem w Kefalonii

Korzyści z Wakacji z Żeglugą z Kapitanem w Kefalonii

Czarter z kapitanem to wakacje dla niedoświadczonych żeglarzy, rodzin, itp. Możemy zapewnić Państwu czarter łodzi żaglowej z kapitanem do żeglowania w Kefalonii i na Morzu Jońskim, które są jednymi z najbezpieczniejszych i najbardziej przyjemnych miejsc żeglarskich w Europie.

Nasi kapitanowie to tubylcy, którzy doskonale znają wybrzeże Kefalonii i południowego Morza Jońskiego. Wiedzą o wszystkich ulubionych miejscach i chętnie zabiorą cię tam.

Krótkotrwałe wakacje w Kefalonii i na wyspach (Itaka, Leukada, Meganisi, itd) oferują absolutną swobodę, elastyczność, komfort i różnorodność. Ustawisz tempo i harmonogram, który możesz zmienić, jeśli znajdziesz coś ciekawego po drodze lub jeśli polubisz którąś wyspę.

Czarter łodzi (jachtu) z kapitanem, zapewnia nie tylko gwarancję i pewność, że będą to najlepsze wakacje z żeglugą całego życia, ale również elastyczność, która daje Ci swobodę doświadczenia i cieszenia się wakacjami dokładnie tak, jak chcesz.

Czarter z kapitanem ma wiele zalet dla rodzin, które chcą spędzić wakacje z żeglugą bez nacisku na opiekę nad łodzią. Kapitan pomoże Ci wybrać trasę, która Ci odpowiada i upewni się, że będziesz pozbawiony stresu, a sam rejs wokół Kefalonii i innych pobliskich Wysp Jońskich będzie komfortowy. Te wakacje dadzą Ci swobodę, aby robić dokładnie to, czego chcesz, czy to jest pływanie, nurkowanie z rurką, zwiedzanie jaskiń czy sjesta w cieniu. Opcja ta jest szczególnie popularna wśród rodzin z małymi dziećmi.

Inną zaletą czarteru z kapitanem jest to, że wszyscy nasi kapitanowie są chętni do nauki. Niezależnie od doświadczenia, możesz nauczyć się tyle ile tylko chcesz w swoim własnym tempie. Jeśli zdecydujesz nauczyć się parkowania łodziom, możesz to zrobić! Elastyczność jest tym co sprawia, że to taka dobra opcja na wakacje, bez presji i bez harmonogramu, według którego musisz podróżować.

Czarter jachtu żaglowego z kapitanem

Twoja trasa nie jest stała, możesz zmieniać plan podróży każdego dnia. Możesz wybrać się dookoła Kefalonii lub popłynąć na południową część Morza Jońskiego, na wyspy Itaka, Leukada, Skorpios, Meganisi, Kalamos, Kastos, itd. Region Południowego Morza Jońskiego ma wiele wysp, które są blisko siebie, tworząc gładkie morze, które jest idealne dla początkujących i mniej doświadczonych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami lub wyślij zapytanie o czarter

Wynajem łodzi żaglowych w Kefalonii

Dla Twoich wakacji z żeglugą z kapitanem w Kefalonii wynajmij z namiłódź żaglową (jacht) z kapitanem w Kefalonii!

Flotylla Kefalonia

Wakacje z Flotyllą Kefaloniato świetna zabawa dla każdego. Flotylle są najprawdopodobniej od 5 do 10 jachtów kursujących po trasie, najczęściej z przewodzącą łodzią prowadzącą was. Ta prowadząca łódź składa się zazwyczaj z kapitana i najczęściej mechanika i hostessy. Flotylle są bardzo towarzyskie i są idealne dla nowych kapitanów, potrzebujących sporadycznie porad. Jest grupa przyjaciół i par spędzających wakacje na flotylli. Flotylla Kefalonia to doskonały wybór dla żeglarzy doświadczających niepowtarzalnej kombinacji kultury, wieczorów towarzyskich i łagodnego żeglowania. Jest idealna dla rodzin i osób poszukujących relaksujących wakacji.

Trasa Wakacji Flotylli Kefalonia

1 Trasa Kefalonia – Itaka – Leukada – Meganisi

Odkrywanie wysp Kefalonii, Itaki, Leukady, Meganisi. Te miejscasą idealne dla rodzin i mniej doświadczonych żeglarzy, gdyż Flotylla podąża prostą trasą z krótkimi przystankami w chronionych strefach żeglugi.

2 Trasa OpłynięcieKefalonii

Trasa Kefalonii zabiera nas na opłynięcie wyspy, zwiedzając Fiskardo, Assos na zachodzie i Lixouri na południu, zanim rozpocznie się nasza impreza przy plaży w pięknej zatoce.

3 Trasa Zakintos

Sami o Agia Efimia jest idealnym miejscem, z którego można zwiedzić południową część Wysp Jońskich, w tym Zakintos i Itakę. Trasa Zakintos prowadzi na południe do Zakintos i na wybrzeże Peloponez, z możliwością zwiedzania starożytnej Olimpii.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w grupie Wakacji FlotyliiKefalonia lub jesteś już grupą znajomych, którzy chcieliby zorganizować dla siebie flotyllę Kefalonia, skontaktuj się z nami lub wyślij nam prośbę o czarter, a wrócimy do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Żeglowanie i Pobyt w Kefalonii

Połączenie rejsu żeglarskiego wokół Kefalonii i południowego Morza Jońskiego z pobytem na lądzie w hotelu, apartamencie lub willi jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na zakończenie wakacji w Kefalonii. Połączenie aktywnego poszukiwania i relaksu lub przygody z całkowitą ucieczką i spokojem naprawdę może być najlepszym z obu światów. Poniższe sugestie wskazują, co możemy Ci zaoferować. Jeśli nie widzisz, tego czego oczekujesz, skontaktuj się z nami na temat Twoich potrzeb.

W Kefalonii współpracujemy również z innymi studiami, hotelami i willami.

Wybierz Kefalonię na wakacje w formie Żeglowanie i Pobyt

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wysłać nam prośbę o czarter, a my wrócimy do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe, aby znaleźć najlepszy wybór dla Ciebie.

O nas

Szanowny Gościu,

Jestem Spiros, administrator witryny, któryserdecznie zaprasza Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Ta witryna jest własnością firmy Bouchra El Horma – SEVEN Sailing and Tourism Services Kefalonia z siedzibą w mieście Argostoli w Kefalonii.

Wszyscy w naszym zespole urodziliśmy się w Kefalonii, mieszkamy w Kefalonii i kochamy Kefalonię, morze i żeglarstwo. Chcemy promować żeglarstwo i wakacje z żeglugą w Kefalonii, dlatego postanowiliśmy zbudować tę witrynę internetową. Działamy jako pośrednik między klientem a właścicielem statku

We współpracy z najlepszymi profesjonalistami w żeglarstwie w Kefalonii i na Morzu Jońskim codziennie coraz bardziej przekonujemy się, że zapewniamy Ci najlepsze usługi żeglarskie w Kefalonii, po przystępnych cenach.

Również możemy zaoferować Ci kombinowany pakiet urlopowy, oferujący zakwaterowanie na statku i w hotelu (program żeglowania i pobytu)

Nasz zdolny i bardzo dobrze wyszkolony zespół, jak również lokalni przedstawiciele, mogą zapewnić Ci obsługę na najwyższym poziomie i doskonałe doświadczenia żeglarskie.

Jeśli potrzebujesz łodzi do rodzinnych wakacji, wakacji z przyjaciółmi lub połączenia wakacji i działań biznesowych, takich jak organizacja konferencji, a nawet kombinacja wypożyczenia łodzi i zakwaterowania w hotelach, jesteśmy tutaj, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania wszelkich informacji lub wyślij nam prośbę o czarter, a wrócimy do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe, aby znaleźć najlepszą opcję dla Ciebie.

Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby zaoferować Ci wyjątkowe doświadczenia żeglarskie w Kefalonii.

Wynajmij z nami jacht żaglowy w Kefalonii i żyj swoim marzeniem. Wynajem łodzi żaglowych w Kefalonii

 

O Kefalonii

Kefalonia – Kefalonia to wyspa, do której można wracać wielokrotnie i wciąż odkrywać coś nowego.

Raj dla miłośników przyrody, ta bujnie porośnięta wyspa ma specjalny rodzaj jodły, która rośnie tylko tu i nigdzie indziej na świecie. Na zboczu znajdują się dzikie konie, oraz kozy i króliki ze złotymi zębami, ze względu na minerały w ziemi. W morzu pływają żółwie Karetta, delfiny oraz fokiz gatunku mniszek śródziemnomorski, a wody wyspy uważane są za jedne z najczystszych na świecie.

Wspaniałe plaże, podziemna jaskinia i jezioro, grób Odyseusza, wioska rybacka Fiscardo, wino Robola, widok Lorda Byrona… Kefalonia – Cephalonia to naprawdę różnorodna wyspa i każdy, kto lubi “Mandolinę kapitana Corelli” Louisa de Berniera i chce zobaczyć, jaka jest naprawdę ta wyspa, nie będzie rozczarowany.

Jest to wyspa wielu cudów: w dzień Najświętszej Maryi Panny, 15 sierpnia do wioski Markopoulo wchodzą węże, błogosławiąc swoją obecnościąKościół Naszej Pani. Na wyspie jest kwiat, który dopiero rozkwita tego dnia. Utrzymywany w dobrym stanie korpus patrona świętego Gerasimosa,o którym mówi się czasem, że ma wodorosty na nogach – według miejscowego folkloru odwiedza on swoich przyjaciół św. Spirydona i Nektariusza na sąsiedniej wyspie Zakintos (Zante) i Korfu. Woda morska, która znika pod ziemią w Katavothres i wylewa się po drugiej stronie wyspy.

W Argostolijest najwięcej nocnego życia, kawiarnie, kino, banki, dworzec autobusowy i port. Lixouri i Sami są dość dużymi miejscami, gdzie znajdziesz wiele barów i tawern. Fiscardo oferuje idealną idylle, jest mała i bardzo przytulna, jest też Ag Efimia, Skala i Poros. Istnieje wiele innych miejsc na pobyt, ale nie wszyscy tu pasują.

Żegluga na Południowym Morzu Jońskim

Gdzie pływać w Kefalonii i Południowym Morzu Jońskim

Wyspy Jońskie na zachód od Grecji to jedno z najbardziej popularnych miejsc żeglugi jachtów na Morzu Śródziemnym, które zapewniają idealne miejsce do uprawiania turystyki pieszej, relaksu i zróżnicowanej żeglugi greckiej.

Obszar żeglugi południowego Morza Jońskiego składa się z większych wysp, w tym Kefalonia, Leukada, Itaka i Meganisi z licznymi wioskami, przystaniami i zatokami.

Miejsce żeglugi, które pasuje do wszystkich możliwości żeglugi, jako że odległości pomiędzy główną grupą wysp, sąnieduże, więc nie ma potrzeby pływać godzinami, jeśli nie chcesz, ale dla bardziej żądnych przygód żeglarzy północnych i południowych krańców, Wyspy Jońskie oferują dłuższe trasy.

Południowe Wyspy Jońskie, w tym Kefalonia i Leukada, otaczają śródlądowe morze z ponad dwudziestoma mniejszymi wyspami w rejonie rejsu morskiego, w tym Meganisi, Kastos, Kalamos i Itaka.

Żeglarstwo wokół wysp greckich odkrywa bezpieczne miejsca zakotwiczeń w malowniczych zatoczkach otoczonych gajami oliwnymi i cyprysami oraz odkrywa fantastyczny wybór ładnych portów.

Nawigacja na Wyspach Jońskich jest prosta i bezstresowa ze względu na bliskość wysp

Możemy zaproponować plany tras i plany podróży oraz poinformować o wszystkich naszych ulubionych miejscach.

Jak to jest pływać po Wyspach Jońskich?

Morze Jońskie słynie z doskonałych warunków żeglugi z mnóstwem wiatru, aby podczas wakacji mieć dużo zabawy z żeglowania w promieniach słońca. Zwykle wiatry tworzą się około południa i ustępują przy zachodzie słońca. Oznacza to, że możesz spędzić spokojnie poranną żeglugę do przerwy na obiad, zatrzymując się w zacisznej zatoce lub pięknej wiosce i pójść na kąpiele lub nurkowanie, zjeść lunch na pokładzie, a następnie udać się na wielką żeglugę do wybranego miejsca na wieczorny odpoczynek. Wiatry są dość spójne i zwykle trwają do bardzo spokojnego wieczoru nie burząc wody.

Południowe Morze Jońskie

Kefalonia

Największa wyspa Jońska, ma magiczny krajobraz i zawsze była najważniejszym miejscem wakacyjnym. Dla odwiedzających jachtów, najbardziej szczególnymi miejscami do zwiedzania są liczne jaskinie w miejscach zakotwiczeń po wschodniej stronie wyspy i zwiedzanie miejsc takich jak Fiskardo, Effimia, Sami i Poros. Sceniczne Fiskardo jest punktem kulminacyjnym podróży, z barwnym charakterem i podświetloną wieczorem promenadą. Stąd można również iść lub wziąć łódź na rejs naokoło wyspy do jaskiń w zatoce Foci, które również warto odwiedzić. Żeglowanie na południe do Effimii, Sami i Poros oznacza świetną żeglugę w kanale Itaka, co czyni tę trasę idealną dla nowych żeglarzy i ich rodzin.

Itaka

Dom legendarnego greckiego bohatera Odyseusza, Itaka naprawdę jest klejnotem w koronie Wysp Jońskich i miejscem, gdzie można poczuć, że starożytne mity są wciąż żywe. Z uroczą wioską rybacką Frikes na północy wyspy, przez elegancką, piękną jak z kartki pocztowej Kioni, do tętniącej życiem stolicy Vathi, każdy port oferuje coś nieco innego. Na wyspie znajduje się wiele zachwycających miejsc do zakotwiczenia, w tym zatoka Polis, która jest uważana za farmę Odyseusza. W centrum wyspy miejscowość Stavros oferuje widok na tradycyjną grecką formę życia. Tylko z dostępem przez łódź, Itaka jest niezapomnianym i magicznym miejscem. Popłyń do Kioni Itaka

Leukada

Leukada, znana również jako Lefkas, na zachodnim wybrzeżu Grecji zachowuje autentyczny grecki urok. Bujnie porośnięta, zielona wyspa z niesamowitym krajobrazem, pięknymi plażami i turkusową jak w raju wodą. Wyspę otacza wiele wspaniałych wysp satelitarnych, które można zwiedzać jachtami. Stolica Leukady jest piękna i żywa. Wioska Vasiliki jest otoczona górami i szafirowym morzem. Z nadbrzeżnymi tawernami, kawiarniami i sklepami wokół portu Vasiliki jest jednym z najlepszych miejsc do windsurfingu w Europie. Sivota to duża, chroniona zatoka z tawernami i kawiarniami przy nabrzeżu. Na wschodzie i na południu od Leukady znajduje się wiele pięknych zatok i miejsc do zakotwiczenia.

Popłyń do SyvotaLeukada

Meganisi

Piękna wyspa Jońska Meganisi oferuje całkowity relaks w typowo greckiej atmosferze. Choć jest na tyle mała, że zwiedzisz ją w ciągu dnia, na wyspie jest wiele rozrywek; zamknięte miejsca zakotwiczeń po wschodniej stronie, które są idealnym miejscem do nurkowania, “stolica” Vathi ze wspaniałymi tawernami rybnymi i kulturalnymi kawiarniami oraz zapierającym dech w piersiach pięknym Spartochori na szczycie wyspy, oferującym zapierające dech w piersiach widoki i senny urok. Popłyń do Meganisi

Kastos

Mała wyspa Kastos ma liczne miejsca do zakotwiczenia z piaszczystymi plażami i skalistymi terenami, które możesz odkrywać i zwiedzać nurkując z rurką. Ta przepiękna wyspa ma niewielką populację około 200 osób z osobliwymi kamiennymi domami, a otaczająca ją woda jest krystalicznie czysta. Wieczorem cichy, ładny port dysponuje w tawernach świeżymi, lokalnie złapanymi rybami. Z wieży wiatrowej, która została przywrócona i przekształcona w piękny bar kawowy, można podziwiać wspaniałe widoki na Morze Jońskie. Popłyń na wyspę Kastos

Kalamos

Siedząc w tawernie George’a przy plaży, pijąc zimne piwo i obserwując zachód słońca nad Morzem Jońskim to jedno z kwintesencji doświadczeń greckich żeglarzy. Główna wioska Kalamos jest sennym portem z kilkoma sklepami i kawiarniami, które są zaopatrywane przez prom, który codziennie odwiedza kontynent. Port Leone na południu wyspy to obowiązkowe do zobaczenia miejsce do zakotwiczania, długi aż od opuszczonej wioski, oferuje fascynujący wgląd na przeszłość.

Atokos

Atokos jest pustynną wyspą. Ma piękne plaże na południowym i wschodnim wybrzeżu i imponujące klify.

Pomysł na plan podróży po Morzu Jońskim z ponad 50 różnymi miastami, wioskami, przystaniami i zatokami. Morze Jońskie obejmuje następujące cechy. Łatwy dostęp samolotem lub promem, Niezniszczone przez turystykę, Piękne porty, Udogodnienia i tawerny, Starożytne greckie miejsca, Miejsca średniowieczne, Ustronne miejsca do zakotwiczenia, Spektakularne scenerie, Łatwe warunki żeglugi, Urodzajna i bujna roślinność

OGÓLNE WARUNKI CZARTERU

Opłata czarterowa obejmuje czarter statku w pełni wyposażonego i ubezpieczenie dla łodzi i załogi w okresie czarterowym.

NIE ZAWARTE W CENIE: Opłaty portowe, Opłaty portowe przystani, koszty paliwa, koszty transportu, jeśli port, do którego przypłyniesz łodzią po zakończeniu rejsu, jest inny niż wskazany w umowie, czyszczenie i inne dodatkowe usługi nie są wliczone w cenę czarterową.

WARUNKI PŁATNOŚCI: W przypadku potwierdzenia rezerwacji, czarterujący wpłaca depozyt 50% całkowitej opłaty na konto frachtującego w ciągu 5 dni od otrzymania umowy czarterowej lub faktury. Pozostałą kwotę 50% należy wpłacić na 4 tygodnie przed wejściem na pokład

Depozyt zabezpieczający jest płatny wyłącznie kartą kredytową.

POLITYKA ANULOWANIA

Rezerwacje anulowane między 120 a 75 dniem przed wejściem na pokład 30% całkowitej opłaty czarterowej

Rezerwacje anulowane od 74 do 41 dnia przed wejściem na pokład 50% całkowitej opłaty czarterowej

Rezerwacje anulowane w terminie krótszym niż 40 dni przed wejściem na pokład 100% całkowitej opłaty czarterowej

CZĘŚCIOWO ZWROTNY DEPOZYT ZABEZPIECZAJĄCY

Dla jachtów do 37 FT: 250 € + dodatkowy zwrotny depozyt w wysokości 400 €

Dla jachtów 38 – 42 FT: 280 € + dodatkowy zwrotny depozyt w wysokości 400 €

Dla jachtów 42 – 50 FT: 330 € + dodatkowy zwrotny depozyt w wysokości 500 €

*** Partly Refundable Security Deposit is available for some and not for all of the yachts.

CZRTER JACHTU ŻEGLARSKIEGO KEFALONIA

 

Flota, Cennik, Prośba o Czarter