Fleet, Ceník

Plachtění v Kefalonii na dovolené

Vítejte na plachtění v Kefalonii. Nabízíme plachetnice, jachty na ostrově Kefalonia. Naše základna je v přístavišti Sami v Kefalonii. Půjčte si plachetnici či jachtu v Kefalonii. Zabukujte si týdenní, dvoutýdenní či jinou plavbu, která se Vám bude líbit.

Využijte našich navrhnutých itinerářů nebo si vytvořte svou vlastní plavbu.

Kontaktujte nás pro další informace nebo nám pošlete vlastní žádost

a co nejdříve se Vám budeme snažit najít tu nejlepší možnost.

Slibujeme, že uděláme co nejvíce, abychom Vám mohli nabídnout unikátní zážitek z plachtění na Kefalonii.

Pronájem plachetnic v Kefalonii. Pronajměte si plachetnici nebo loď v Kefalonii a žijte si svůj sen.

Těšíme se, až Vás přivítáme na palubě!

Žádost o charter

Vaše celé jméno (povinné)

Váš telefon (povinné)

Váš e-mail (povinné)

Adresa

Země (povinné)

Yacht Type (required)

Námořní přístav (povinné)

Vykládací port (povinné)

Datum zahájení:

Datum ukončení:

Počet lidí ve vaší skupině (povinné)

Počet kajut

Typ charteru (povinné)

Zajímá vás zapojení se do flotily v Kefalonii
 Ano Ne

Další poznámky nebo otázky

Skippered Charter

Plachtěte po Kefalonii s kapitánem. Relaxujte a užijte si plavbu. Plavte a objevte všechny krásy přírody.

Bareboat Charter

Je vyžadován kapitánský průkaz. Převezměte na sebe zodpovědnost. Vhodné pro zkušené námořníky.

Plachtění a pobyt

Plachtění a pobyt v Kefalonii je nejlepší možnost, když si chcete prodloužit svou dovolenou a poznat více z Kefalonie

Lety a transfery

Můžeme Vám nabídnout možnost sehnat Vám letenky z či do Kefalonie, stejně tak jako zařídit ostatní transfery. Zjistěte více zde

Kefalonská flotila

Dovolené Kefalonská flotila jsou vhodné pro nové kapitány, rodiny a skupiny přátel

Plachtění pro postižené

I osoby na kolečkových křeslech mohou zažít plachtění v Kefalonii díky užití speciálně upravené lodi

Proč dovolená s plachtěním? Proč v Kefalonii?

Dovolená s plachtěním Vám nabízí absolutní svobodu, flexibilitu, komfort a různorodost

1 Snadné, bez stresu

Klidné vody a stálé odpolední větry dělají z plavby v Kefalonii v Iónském moři perfektní zážitek pro rodiny a méně zkušené námořníky

2 Flexibilita, soukromí a svoboda

Buďte klidní díky tomu, že si můžete vytvořit svůj vlastní program a nastavit vlastní itinerář. Objevte kefalonské ostrovy a další ostrovy v Iónském moři a jejich klidné pobřeží dle Vašeho vlastního uvážení.

3 Ubytování

Váš plovoucí hotel s veškerým vybavením a úžasným výhledem na moře každý den a noc

4 Pláže a místa k navštívení

Plavte a šnorchlujte každý den na jiném pobřeží. Vyhněte se přelidněným a hlučným plážím a vyberte si izolované oblasti jenom pro Vás.

 

O nás

Spiros Karlis and Bouchra El Horma. Agency SEVEN Sailing and Tourism.

Vážený návštěvníku, vítáme Vás na naší webové stránce kefaloniasailing.com. Máme několik let zkušeností na poli turistického ruchu, v Kefalonii nabízíme služby nejvyšší kvality. Skrz naši webovou stránku poskytujeme nejvyšší kvalitu za plachty v Kefalonii. A to není to jediné. Nabízíme různorodost typů plachetnic, ve které věříme, že pokryjí veškeré Vaše potřeby. Též můžeme nabídnout zkušené kapitány a posádku, kteří Vám budou k dispozici se svými špičkovými službami. Doufáme, že nám dáte šanci, abychom Vám mohli nachystat perfektní dovolenou s plachtěním v Kafelonii. Pronajmětesi plachetnici v Kefalonii a zažijte nezapomenutelné momenty svého života. Pronájem lodí v Kefalonii.

 

Bareboat Charter v Kefalonii

Bareboat Loď – Charterová jachta v Kefalonii

Bareboat loď – Charterová jachta je nejpopulárnější volba pro rodiny nebo skupiny přátel, pro ty, kdo již mají nějaké zkušenosti, mají kvalifikaci a vlastní lodní certifikát.

 

Bareboat charter je pronájem lodi bez asistence kapitána nebo posádky. Lidé, kteří si pronajmou loď, jsou za ni zodpovědní, tudíž by měli řádně proškolení a zkušení na to, aby zvládli vybranou loď ovládat. Tak budete mít ty nejlepší zážitky!

Kvalitě a bezpečnosti našich jachet můžete důvěřovat. Máme sledovací systém, který funguje denně 24 hodin. Pokud byste potřebovali pomoct, můžeme Vám ihned vyjet naproti.

Zkušeností je garance, že Vám naplánujeme skvělou dovolenou, kterou si budete moct vychutnat. Pomůžeme Vám naplánovat cestu s Vaším bareboat charterem po Kefalonii a doporučíme Vám oblíbené turistické cíle.

Jaké kvalifikace potřebuji, abych mohl mít charter bareboat?

Bude nám potěšením Vám poradit ohledně vhodný kvalifikací a zkušeností? Pokud je to potřeba, můžeme Vám zajistit trénink a nácviky, pokud vlastníte kvalifikace teprve krátkou dobu, můžeme Vám zajistit i kapitána na jeden nebo dva dny.

 

Kde se plavíme?

Kefalonia a Iónské moře doslova berou dech. Je zde nepřeberné množství ostrovů, které stojí za to navštívit a prozkoumat. Můžete se zastavit v různých zátokách a malých přístavech. Ostrovy, u kterých kotvit jsou Ithaca, Lefkas, Meganissi, Kastos, Kalamos a mnohé další. Jih Iónského moře je na plavbu snadný, je chráněný. Větší jachty a lidé na delších dovolených se mohou plavit i dále do severnějších zátok, přístavů a kotviští.

Jaké výhody má vybrat si bareboat charter u nás?

Věříme, že máme nejlépe udržované a vybavené bareboat charterové jachty. Po příjezdu do naší základny uděláme krátké předání! Máte kompletní kontrolu nad trasou charteru po iónských ostrovech. Díky našim bohatým zkušenostem při plánování charterůna jihu iónského ostrova Vám rádi email poradíme, co všechno navštívit. Navrhujeme trasy a podělíme se s Vámi o naše oblíbená místa!

Která jachta je pro mě ta pravá?

Naše větší jachty přeplavou klidně celou oblast Iónského moře, neboť jsou schopny urazit i velké vzdálenosti. Menší jachty doporučujeme použít na jihu Iónského moře. Všechny naše jachty jsou kompletně vybaveny.

Půjčovna lodí v Kefalonii

Vyzkoušejte plavbu v Kefalonii. Půjčte si jachtu v Kefalonii od nás. Zážitek stojí za to! Kontaktujte nás pro jakékoli další informace nebo nám pošlete otázku a my Vám odpovíme, jak nejdříve to bude jen možné. Lodě a charterové jachty v Kefalonii. Bareboat nebo Skippered.

Skippered Charter v Kefalonii

Výhody Skippered plavby v Kefalonii

Skippered charter je dovolená vhodná pro nezkušené námořníky, rodiny atd. Můžeme Vám zajistit loď (jachtu), charter, s kapitánem, abyste se mohli plavit v Kefalonii v Iónském moři, což je jedna z nejbezpečnějších a nejhezčích destinací v Evropě.

Naši kapitáni jsou místní, kteří perfektně znají pobřeží Kefalonie a jižního Iónského moře. Znají všechna oblíbená místa a rádi Vás na ně zavedou.

Dovolená na lodi s kapitánem v Kefalonii a okolních ostrovech (Ithaca, Lefkas, Meganisi atd.) Vám nabízí absolutní svobodu, flexibilitu, pohodlí a různorodost. Vy si nastavíte rychlost a plán se může měnit tak, že pokud budete chtít na nějakém místě strávit více času, nebude to problém.

Charterová loď (jachta) s kapitánem Vám nejen dává jistotu skvělého zážitku na celý život, ale také flexibilitu, možnost svobodně poznávat a užít si dovolenou podle svého.

Chartery s kapitánem jsou výhodné pro rodiny, které si chtějí užít dovolenou bez stresu se staráním se o loď. Kapitán rád pomůže vybrat vhodnou trasu, která Vám bude vyhovovat a plavba bude příjemným zážitkem spojeným s Kefalonií a dalšími nedalekými ostrovy. Tato dovolená Vám dává svobodu, abyste dělali to, co opravdu chcete, ať už půjde o plavání, šnorchlování, návštěvy jeskyní nebo siesty ve stínu. Tato možnost je velmi populární zejména mezi rodinami s mladšími dětmi.

Další výhodou charteru s kapitánem je, že všichni naši kapitáni Vás rádi něco naučí. Nezáleží na Vašich zkušenostech, můžete se naučit tolik, kolik budete chtít. Pokud se rozhodnete, že se naučíte parkovat s lodí, pak se do toho můžete pustit! Tato flexibilita dělá z této možnosti skvělou dovolenou bez stresu a tlaku.

Charterová jachta s kapitánem

Trasa není nijak pevně daná, můžete si ji libovolně měnit, takřka den ode dne. Můžete si vybrat plavbu kolem Kefalonie, či se vydat k jižním ostrovům, ostrovům Ihthaca, Lefkas, Skorpios, Meganissi, Kalamos, Kastos atd. Jižní Iónský region má spoustu ostrovů, které se nacházejí velmi blízko sebe, takže tvoří rovná moře, což je ideální pro nováčky či méně zkušené.

Pro více informací nás prosím kontaktujte

Pronájem lodí v Kefalonii

Pro Vaši plavbu na dovolené v Kefalonii s kapitánem si půjčte loď (jachtu) s kapitánem u nás!

Kefalonia Flotila

Dovolená Kefalonia Flotila je pro všechny skvělá zábava. Flotily jsou nejčastěji 5 až 10 jachet, které následují trasu, která bývá nejčastěji vedena hlavní lodí. Tato hlavní loď se obecně skládá z kapitána a velmi často mechanika a hostesky. Flotily jsou velmi společenské a skvělé pro nové kapitány, kteří občas potřebují ještě poradit. Flotila dovolenou si užívají skupiny přátel a páry. Kefalonia Flotila nabízí skvělou možnost pro účastníky, aby si užili unikátní mix kultury, večírků a krásné plavby. Perfektní je pro rodiny a pro ty, kdo hledají plavbu plnou relaxace.

Dovolené – cesty, Flotila Kefalonia

1 Kefalonia – Ithaca – Lefkas – Meganisi cesty

Poznávání ostrovů: Kefalonia, Ithaca, Lefkas, Meganissi. Tato destinace je ideální pro rodiny a méně zkušené námořníky, neboť flotila pokračuje po přímé cestě s krátkými zastávkami v chráněných plavebných oblastech.

2 Trasa na obeplutí Kefalonie

Trasa kolem Kefalonie s námi obepluje ostrov, poznáme Fiskardo, Assos na západu, Lixouri na jihu. A to před naší party na pláži v krásné zátoce.

3 Cesta po Zakynthosu

Sami je ideální místo, odkud se vydat na průzkum jižní části Iónských ostrovů, včetně Zakynthosu po pobřeží Peloponésu a s možností návštěvy antické Olympie.

Pokud byste se chtěli zúčastnit dovolené na Kefalonia Flotila, nebo byste se chtěli už s předem domluvenou skupinou zúčastnit této možnosti, prosím, kontaktujte nás a my se vrátíme zpátky k Vám a Vaší žádosti a budeme se snažit najít co nejlepší možné řešení.

Plachtění a pobyt

Kombinace plavby okolo Kefalonie po jižním Iónském moři s přespáním buď v hotelu, apartmánu nebo vile je možná nejlepší způsob, jak naplánovat Vaši dovolenou v Kefalonii. Zkombinujte vše s aktivním poznáváním a relaxací či dobrodružstvím. Následující návrhy Vám krátce představí, co můžeme nabídnout. Pokud jste pro sebe nenašli vhodnou variantu, prosím, kontaktujte nás ohledně Vašich potřebách.

Je zde více studií, hotelů a vil, se kterými spolupracujeme po celé Kefalonii.

Pokud si vyberete pro svou dovolenou Kefalonii a možnost Plachtění a pobyt, pak nás prosím kontaktujte a my se na Vás obrátíme co nejdříve.

 

O nás

Vážený návštěvníku,

jmenuji se Spiros a vítám Vás na webové stránce, kde jsem administrátorem. Stránku vlastní společnost Bouchra El Horma – SEVEN Sailing and Tourism Services Kefalonia, která byla založena ve městě Argostoli v Kefalonii.

Všichni v našem týmu jsme rodáci z Kefalonie, žijeme v Kefalonii a milujeme ji, moře a plachtění. Chceme ve světě zvýšit povědomí o dovolených na lodích v Kefalonii. To bylo důvodem, proč jsme se rozhodli vytvořit tuto webovou stránku. Pracujeme jako prostředník mezi zákazníkem a vlastníkem lodi.

Ve spolupráci s největšími profesionály v oblasti plachtění v Kefalonii a Iónském moři se nám každým dnem daří více a více zajistit jen ty nejlepší služby v Kefalonii za přívětivé ceny.

Také Vám můžeme nabídnout balíčky kombinovaných dovolených, nabízejících loď a ubytování v hotelu (program Plachtění a pobyt).

Náš schopný a velmi dobře vycvičený tým, stejně jako místní reprezentanti Vám dopřejí prvotřídní servis a skvělý zážitek z plavby.

Pokud potřebujete loď na rodinnou dovolenou, dovolenou s přáteli, či kombinovanou dovolenou spojenou s byznysem, jako je například organizace konference, nebo i třeba kombinace půjčení lodi a hotelového vybavení, jsme tu pro Vás, abychom s Vámi nalezli to nejlepší řešení.

Kontaktujte nás pro další informace a budeme se pro Vás snažit najít co nejdříve nejlepší řešení.

Slibujeme, že uděláme vše, co bude v našich silách, abychom Vám dopřáli unikátní zážitek z plavby po Kefalonii.

Půjčte si jachtu v Kefalonii od nás a žijte svůj sen.

Půjčovna lodí v Kefalonii

O Kefalonii

Kefalonia – Cephalonia je ostrov, kam se můžete vracet stále znovu a znovu a stejně pokaždé objevíte něco nového.

Ráj pro milovníky přírody. Na tomto svěžím ostrově roste zvláštní druh jedle, který roste pouze tady a ne nikde jinde na světě. V horách žijí divoké koně a kozy, králici mají zlaté zuby (díky minerálním látkám v zemi). V moři plave želva CarretaCaretta, delfíni a tuleni MonachusMonachus. Vody ostrova jsou považovány za nejčistší na světě.

Nádherné pláže, podzemní jeskyně a jezera, hrobka Odyssea, rybářská vesnice Fiscardo, Robolské víno, Pohled Lorda Byrona… Kefalonie – Cephalonie je ostrov rozmanitý a každý, komu se líbila kniha „Mandolína Kapitána Corelliho“ od Louse de Berniera a chce se podívat, jak opravdu vypadá takový ostrov, nebude zklamaný.

Ostrov mnoha zázraků: na den Panny Marie, 15. srpna, přilezli hadi do vesnice Markopoule, aby požehnali svojí přítomností Kostel naší Paní. Na ostrově je květina, která kvete pouze v tento den. O dobře zachovalém těle patrona svatého Gerasima se říká, že má na svých nohách mořské řasy – místní folklor tvrdí, že navštěvuje své přátele svatého Spyrida a Nectaria na sousedních ostrovech Zankynthosu (Zante) a Corfu. Mořská voda zde mizí v podzemí v Katavothres a vyvěrá na druhé straně ostrova.

V Argostoli to v noci žije, je tu spousta kaváren, kina, banky, autobusové nádraží a přístav. Lixouri a Sami jsou poměrně rozsáhlá místa a najdete tu také mnoho barů a hospůdek. Fiscardo nabízí dokonalou idylu, je malý a velmi útulný, stejně jako Ag Efimia, Skala a Poros. Existuje mnohem více míst k pobytu, ale všichni se tam nevejdou.

Plavba na jihu Iónského moře

Kde se plavit v Kefalonii a na jihu Iónského moře

Jónské ostrovy na západě Řecka jsou domovem jednoho z nejoblíbenějších středomořských plavebních destinací, které poskytují ideální možnost pro zábavu a uvolněnou a pestrou řeckou ostrovní plavbu.

Jižní jónská oblast se skládá z velkých ostrovů, včetně Kefalonie, Lefkasu, Ithacy a Meganisi s množstvím krásných vesniček, přístavů a zátok.

Jachtařská destinace, která vyhovuje všem úrovním schopností, protože vzdálenosti mezi ostrovy jsou krátké, takže nemusíte plavat celé hodiny, pokud nechcete. Avšak pro dobrodružnější severní a jižní končiny Jónských ostrovů nabízejí delší přeplavby.

Jižní Jónské ostrovy včetně Kefalonie a Lefkasu uzavírají vnitrozemní moře s více než dvaceti menšími ostrovy v rámci plavební oblasti, a to včetně: Meganissi, Kastosu, Kalamosu a Ithacu.

Plavbou po těchto řeckých ostrovech objevíte bezpečná kotviště v malebných zátokách obklopených olivovými háji a cypřiši a prozkoumáte fantastický výběr hezkých přístavů.

Orientace na Jónských ostrovech je jednoduchá a bez stresu díkyvzájemné ostrovů. Můžeme Vám doporučit trasy a zájezdy a informovat o všech našich oblíbených místech.

Jaké to je, plavit se po Iónských ostrovech?

Jónské moře je proslulé svými dokonalými podmínkami k plavbě. Je zde dostatek větru, díky čemuž si užijete zábavnou plavbu při svitu slunce. Typicky začínají větry vát okolo oběda a končí při západu slunce. To znamená, že ráno strávíte klidným plachtěním k obědové zastávce ve vybrané odlehlé zátoce či vesnici a pak můžete jít plavat nebo šnorchlovat. A pro plavbu do večerní destinace Vám bude vát skvělý vítr. Větry jsou poměrně konzistentní a obvykle vedou k velmi tichému večeru s klidnou vodou.

Jižní Iónské moře

Kefalonia

Největší z Jónských ostrovů má krásnou krajinu a vždy šlo o klíčovou destinaci pro turisty. Pro navštěvující jachty je pravděpodobně nejzajímavější se podívat do množství jeskyní v kotviště podél východního břehu ostrova a navštívit místo jako jsou: Fiskardo, Euphemia, Sami a Poros. Scenérie Fiskardo je nádherným zakončením výletu. Je bohatě zabarvená a nabízí neopakovatelný zážitek při večerní promenádě. Odtud taky můžete projít či si vzít člun kolem jeskyní ve Foci Bay, které určitě stojí za to vidět. Plavba jižně do Euphemie, Sami a Poros znamená úžasný zážitek při cestě skrz Ithacký kanál – tato trasa je tímto vhodná pro začínající námořníky a jejich rodiny.

Ithaca

Domovina legendárního řeckého hrdiny Odyssea je opravdu třešničkou na dortu mezi Jónskými ostrovy a místo, kde doslova antické mýty ožívají. Od kouzelných rybářských vesniček Frikes na severu ostrova přes nádherný pohled na krásu Kioni až do rušného hlavního města Vathi. Každý přístav nabízí něco jiného. Je zde nespočet úchvatných kotvišť, včetně zátoky Polis, kde se údajně nacházela Odysseova farma. Ve středu ostrova nabízí vesnička Stavros pohled na tradiční život obyvatel na řeckých ostrovech. Ithaca je přístupná pouze lodí. Jde o nezapomenutelné a kouzelné místo. Plavba naKioni Ithaca

Lefkas

Svěží, zelený ostrov s úžasnou krajinou, nádhernými plážemi a tyrkysovými vodami. Ostrov je obklopen mnoha ohromujícími satelitními ostrovy, na které lze doplout s jachtou. Hlavní město Lefky je krásné a plné života. Vassiliki je obklopena horami a safírovým mořem. Díky pobřežním hospůdkám, kavárnám a obchodům kolem přístavu je Vasilliki jednou z nejlepších destinací pro windsurfing v Evropě. Sivota je velká chráněná přírodní zátoka s hospůdkami a kavárnami na pobřeží. Existuje řada krásných zátok a kotvišť na východ a jižně od Lefky. Plavba na Sivota Lefkada

Meganissi

Krásný Jónský ostrov Meganissi nabízí kompletní relaxaci v typicky řecké atmosféře. Den je však na prozkoumání všech krás tohoto ostrova málo. Uzavřená kotviště na východní straně jsou skvělá na šnorchlování, hlavní město Vathi se pyšní vynikajícími rybími restauracemi a kavárenskou kulturou. Spartakhori na vrcholu ostrova nabízí dech beroucí výhledy a navádí příjemně ospalou náladu. Plavba naMeganissi

Kastos

Malý ostrov Kastos má četná kotviště s písečnými plážemi a skalnatými oblastmi, které můžete prozkoumat sami během šnorchlování prozkoumat. Kastos má početně velmi malou populaci kolem 200 lidí, kteří bydlí v malebných kamenných domech. Okolní voda je křišťálově čistá. Ve večerních hodinách nabízí klidný, pěkný přístav ve svých restauracích místní čerstvé ryby. Neopakovatelný panoramatický výhled na Jónské moře si můžete užít z věže větrného mlýna, který byl obnovenna krásnou kavárnu. Plavba na Kastos Island

Kalamos

Sedíte v hospůdce na pláži. Popíjíte vychlazené pivo a pozorujete západ Slunce nad Jónským mořem. To je jeden z hlavních zážitků Vaší řecké plavby. Hlavní vesnice Kalamos je ospalý přístav s několika obchody a kavárnami, které jsou zásobeny trajektem, každodenně dojíždějícím z pevniny. Port Leone na jihu ostrova je nádherné kotviště. Tato dlouho opuštěná vesnice nabízí pohled do minulosti. Plavba na ostrov Kalamos

Atokos

Atokos je pouštní ostrov. Má krásné pláže na jižním a východním pobřeží a působivé útesy.

Jónský itinerář s nápady s více než 50 různými městy, vesnicemi, přístavy a zátokami, které musíte prozkoumat. Jónské moře popisují následující charakteristiky. Snadný přístup letadlem nebo trajektem, nedotčené cestovním ruchem, krásné přístavy, zázemí a hospůdky, starobylé řecké lokality, středověká místa, odlehlá kotviště, nádherné scenérie, snadné podmínky plavby, úrodná a bujná vegetace.

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY CHARTER

Poplatek za pronájem zahrnuje i pronájem plavidla plně vybaveného a pojištěného pro loď a posádku během doby pronájmu.

NEZAHRNUTÉ V CENĚ: Přístavní poplatky Přístavní poplatky marina, náklady na pohonné hmoty, náklady na dopravu, pokud je přístaviště, kde se na konci zakotví, jiné, než uvedené ve smlouvě, úklid a další zvláštní služby nejsou zahrnuty v ceně za pronájem.

PLATEBNÍ PODMÍNKY: Při potvrzení rezervace platí nájemce 50% z celkové ceny jízdného na účet nájemce do 5 dnů od obdržení smlouvy o pronájmu nebo faktury. Zbývající částka 50% musí být zaplacena 4 týdny před naloděním.

Zálohu lze zaplatit pouze kreditní kartou.

STORNO PODMÍNKY

Objednávky zrušené mezi 120 a 75 dny před naloděním30% z celkového poplatku za pronájem

Objednávky zrušené mezi 74 a 41 dny před naloděním 50% z celkového poplatku za pronájem

Rezervace je zrušena za méně než 40 dní před naloděním 100% z celkového poplatku za pronájem

ČÁSTEČNĚ VRATNÁ BEZPEČNOSTÍ ZÁLOHA

Pro jachty do 37 FT: 250 € + další vratná záloha 400 €

Pro jachty 38 – 42 FT: 280 € + další vratná záloha 400 €

Pro jachty 42 – 50 FT: 330 € + další vratná záloha 500 €

*** Partly Refundable Security Deposit is available for some and not for all of the yachts.

CHARTERY JACHET NA KEFALONII

 

Fleet, Ceník, Žádost o charter